Popis hotelu

Nově zrekonstruovaný penzion Dagmar se nachází v blízkosti lázeňského komplexu Curie (250 m). Penzion tvoří 2 propojené domy. Pro hosty je připraveno malé wellness se saunou, parní lázní, hydromasážní vanou a odpočinkovou zónou. Příjemné posezení v letních měsících nabízí sluneční terasa. 

Recepce penzionu je v hotelu Curie.


Ubytování

Penzion je ideálním místem pro turisty, cyklisty nebo lyžaře, kteří ocení rodinnou atmosféru. Na výběr jsou jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje s pevnou přistýlkou a čtyřlůžkové pokoje s pevnou přistýlkou. 3-4 členná rodina nebo skupina přátel ocení ubytování v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích se samostatným WC a sdílenou koupelnou s WC a chodbičkou (2 pokoje s 1+2 a 2+2 lůžky). Pro hosty jsou k dispozici také dvoulůžková studia s kuchyňským koutem a pevnou přistýlkou a čtyřlůžkové studio s kuchyní.

Disponuje ubytovací kapacitou 29 pokojů s 54 lůžky. Ubytování je se snídaní s  možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Kategorie pokojů

Apartmá

Nově zrekonstruované pokoje nabízí vysoký standard ubytování ve dvoulůžkových pokojích v podkroví penzionu. Jsou vhodné pro rodiny s dětmi či partu přátel. V příjemném prostředí si odpočinete a získáte společné zážitky.  

Vybavení pokoje: 

Příjemně zařízené pokoje s příslušenstvím (sprcha, WC), SAT-TV, telefon, lednice.
Studio

Příjemné ubytování ve dvoulůžkových studiích s rozkládací pohovkou, na které se dvě děti pohodlně vyspí. Pokoje mají vlastní, vybavený kuchyňský i jídelní kout.

Vybavení pokoje: 

Příjemně zařízené pokoje s příslušenstvím (sprcha, WC), vybavený kuchyňský kout, SAT-TV, telefon, lednice.
I.A

Jedno a dvoulůžkové pokoje jsou vybavené novým, světlým nábytkem. Některé pokoje mají balkon. Pro větší rodinu či partu přátel nabízíme sdílené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje či dva dvoulůžkové pokoje. Mají společnou koupelnu s WC a jedno samostatné WC zvlášť.

Vybavení pokoje: 

Příjemně zařízené pokoje s příslušenstvím (sprcha, WC), SAT-TV, telefon, lednice.Služby

Stravování

Stravování probíhá v restauraci penzionu, případně v hotelu Curie. Nedaleké kavárny hotelů Radium Palace, Běhounek, Curie a v Lázeňském centru Agricola nabízí nejenom dobrou kávu, ale i možnost výběru jídla a lá carte.


Lázně a wellness

Penzion má vlastní wellness zónu se saunou, párou a whirlpoolem. Aquacentrum, solnou jeskyni, léčebné i wellness procedury nabízí Lázeňské centru Agricola nedaleko penzionu. Zde najdete i kosmetické studio, kadeřnictví a pedikúru.


Internet a doplňkové služby

Wi-Fi zdarma: restaurace a wellness

Internetové připojení (modem) za poplatek: pokoje

Parkoviště přímo u penzionu (za poplatek), úschovna kol a lyží.​

Ubytování se snídaní | Ceny a termíny


Strava16.11.15 - 1.1.1602.01.16 - 14.04.17
Studiosnídaně8601 060
I.A jednolůžkový pokojsnídaně8901 300
I.A dvoulůžkový pokojsnídaně800910
Příplatek za Silvestr
540

Cena v Kč/os./den

Sleva pro děti

děti do 2 let ZDARMA 
děti do 12 let -30 %
děti na přistýlce dalších 10% slevy

Poloha hotelu

PENZION DAGMAR
PENZION DAGMAR  zobrazit na Google

Kontakty

PENZION DAGMAR***

Palackého 776

362 51 Jáchymov


Recepce:

tel.: 353 832 111

fax: 353 831 683​


Rezervace:

tel.: 353 836 666

fax: 353 835 777


curie@laznejachymov.cz

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka